Estel Polska Sp. z o.o.

Dział Rozliczeń z Klientami
Zuzanna Kowalik – 505 779 016
e-mail: z.kowalik@estel-poland.com

Biuro Obsługi Klienta
Monika Kalwajtys – 505 779 008
e-mail: m.kalwajtys@estel-poland.com
Ewelina Pilarska – 503 508 528
e-mail: e.pilarska@estel-poland.com

ul. Dworcowa 3
10-413 Olsztyn
e-mail: biuro@estel-poland.com
Tel: +48 503 508 541

Cezary Rosiński – 508 593 206
e-mail: c.rosinski@estel-poland.com
Kierownik Działu Szkoleń

Doradcy Estel Professional:

Cezary Nawotka – 503 508 554,
e-mail: c.nawotka@estel-poland.com
zachodnie woj. warmińsko – mazurskie

Krzysztof Góralski – 503 508 534
e-mail: k.goralski@estel-poland.com
woj. mazowieckie I 

Marcin Marut – 503 508 524
e-mail: m.marut@estel-poland.com
woj. kujawsko – pomorskie

Andrzej Saturniewicz – 503 508 533
e-mail: a.saturniewicz@estel-poland.com
woj. wielkopolskie I

Michał Syrda – 503 508 287
e-mail: m.syrda@estel-poland.com
woj. podkarpackie i świętokrzyskie

Paweł Sadurski – 503 508 429
e-mail: p.sadurski@estel-poland.com
woj. lubelskie

Krzysztof Budnik – 503 508 467
– 508 593 134
e-mail: k.budnik@estel-poland.com
woj. wielkopolskie II
woj. lubuskie
woj. zachodniopomorskie

Paweł Kopeć – 503 508 290
e-mail: p.kopec@estel-poland.com
woj. pomorskie

Damian Ciupa – 503 508 294
e-mail: d.ciupa@estel-poland.com
woj. mazowieckie II
woj. podlaskie

Agnieszka Księżyk – 503 508 297
e-mail: a.ksiezyk@estel-poland.com
woj. śląskie I

Michał Sojda – 503 508 475
e-mail: m.sojda@estel-poland.com
woj. śląskie II

Mariusz Tarka – 503 508 480
e-mail: m.tarka@estel-poland.com
woj. łódzkie

Jędrzej Rzanny – 503 508 494
e-mail: j.rzanny@estel-poland.com
woj. dolnośląskie I

Aleksandra Głyda – 508 593 134
e-mail: a.glyda@estel-poland.com
woj. dolnośląskie II

Krzysztof Poręba – 786 955 742
e-mail: k.poreba@estel-poland.com
woj. małopolskie

Sławomir Gołębiewski – 508 593 204
e-mail: s.golebiewski@estel-poland.com
woj. podlaskie
woj. warmińsko-mazurskie

Oktawia Adamus – 797 082 150
e-mail: o.adamus@estel-poland.com
woj. śląskie