ESTEL Professional, firma znana profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji włosów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom segmentu premium i wprowadza na rynek kosmetyczny nową markę – Haute Couture ESTEL. Produkty tego luksusowego brandu beauty będą dostępne od 9 kwietnia w wyselekcjonowanych salonach fryzjerskich w Polsce.

PIELĘGNACJA HAUTE COUTURE

SERIA LUXURY CARE

Seria pielęgnacyjna LUXURY CARE została stworzona dla potrzeb włosów farbowanych. Wszystkie produkty tej serii gwarantują trwałą, niezawodną, ochronę koloru, podkreślają jego intensywność i blask oraz pomagają zapobiegać przedwczesnemu wypłukiwaniu się pigmentów. Wzmacniają włosy i zapewniają im niepowtarzalną witalność oraz promienny blask.

Opatentowane główne składniki aktywne serii LUXURY CARE, RepHair® oraz LipidCare®, zapewniają odbudowę wymagających włosów.

Kompleks RepHair® przypomina strukturą naturalne ceramidy. Wypełnia luki w warstwie lipidowej. Przeciwdziała rozdwajaniu się włosów oraz wypłukiwaniu się koloru.

LipidCare® to aktywny kompleks, który odbudowuje warstwę lipidową włosów oraz zapewnia ochronę koloru. Ujarzmia nawet łamliwe, niesforne włosy, regeneruje ich strukturę oraz sprawia, że stają się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

SERIA LUXURY REPAIR – LUKSUS ZDROWYCH WŁOSÓW

Linia skutecznych produktów, które głęboko regenerują strukturę włosa. Składniki aktywne działają przede wszystkim w korze włosa, regenerując zniszczone fragmenty i chroniąc włos przed ponownymi uszkodzeniami. Włosy stają się wyraźnie wzmocnione, zyskują zadbany, zdrowy wygląd. Oczarowujące piękno włosów zaczyna się od ich zdrowia. A zdrowie zaczyna się od LUXURY REPAIR.

Linia jest przeznaczona do włosów suchych, łamliwych i zniszczonych.

Główne składniki aktywne:

 • Olejek kameliowy i arganowy
 • Proteiny quinoa
 • Proteiny jedwabiu
 • Ekstrakt z białej herbaty

SERIA LUKSUS BLASKU

Produkty pielęgnacyjne LUXURY SHINE nawilżają włosy oraz wygładzają ich powierzchnię. Przywracają witalność i niepowtarzalny blask niesfornym i matowym włosom.

Zalecane dla niezdyscyplinowanych, matowych, pozbawionych blasku włosów.

Główne składniki aktywne:

 • Proteiny jedwabiu
 • Kwas hialuronowy

LUXURY COLOR – LUKSUS KOLORU

W naturze rzadko się zdarza, że kolory bledną z upływem czasu.
Wręcz przeciwnie, czas sprawia, że barwy są jeszcze silniejsze i pełniejsze – tak jak w przypadku dojrzewających malin czy czerwonych winogron. Ich naturalne składniki stanowią podstawę produktów linii LUXURY COLOR i skutecznie zachowują intensywność koloru włosów. Jednocześnie pielęgnują i wzmacniają włosy nadając im sprężystość i blask.

Zalecany do intensywnej ochrony koloru włosów farbowanych Główne składniki aktywne tej linii to:

 • Ekstrakt z malin
 • Ekstrakt z winogron

SERIA LUXURY HAIR – LUKSUS REGENERACJI DOJRZAŁYCH WŁOSÓW

Produkty linii LUXURY HAIR odbudowują słabe włosy oraz mają na celu zapobieganie i łagodzenie zmian związanych z procesem starzenia się włosów. Są również idealne dla suchych, niesfornych i długich włosów.
Produkty z tej serii przywracają włosom witalność oraz energię, nadając zdrowy, lśniący wygląd.

Zalecany do suchych, niesfornych włosów dojrzałych jak również do włosów długich

Główne składniki aktywne tej linii to:

 • Zawierający kofeinę kompleks anti-aging
 • Olej z awocado
 • Masło shea

SERIA LUXURY BLOND – LUKSUS JASNYCH WŁOSÓW

LUXURY BLOND to perfekcyjna linia pielęgnacyjna do rozjaśnianych i farbowych włosów blond. Uzupełnia powłokę lipidową oraz wzmacnia, nawilża i regeneruje zniszczone włosy. Szczególnie akcentuje chłodne odcienie, sprawia, że niechciany żółty odcień przechodzi do przeszłości.

Zalecany do jasnych i rozjaśnianych włosów oraz do chłodnych i naturalnych odcieni.

Główne składniki aktywne tej linii to:

 • Ekstrakt z pereł
 • Olejek z mango, orchidei
 • Olejek monoi

STYLIZACJA HAUTE COUTURE

Dla lepszego designu fryzury

Profesjonalne portfolio Haute Couture ESTEL tworzy między innymi linia do stylizacji włosów. Luksusowe produkty z linii STYLING mają ponadczasowy wygląd opakowań, elegancki zapach i oferują ogromne możliwości stylizacyjne na poziomie premium.

 

Stylizacja ESTEL HAUTE COUTURE pozwoli ekspertom w dziedzinie stylizacji i ich klientom na wprowadzanie najmodniejszych trendów fryzjerskich oraz ucieleśni ich najbardziej niesamowite pomysły, zapewniając włosom dodatkową ochronę.

 

KOLORYZACJA HAUTE COUTURE

Koloryzacja HAUTE COUTURE idealnie nasyca włosy kolorem,jednocześnie je regenerując! To jest pierwsza i jedyna farba na świecie, która ma unikatowe, podwójne działanie, co jest potwierdzone patentem międzynarodowym*.

Farba HAUTE COUTURE intensywnie pielęgnuje włosy podczas procesu farbowania. W czym tkwi tajemnica? W ładunkach kationowych.

Skąd wzięła się ta idea? Po prostu pomyśleliśmy: „Dlaczego tworzyć farbę, która najmniej szkodzi włosom, jeżeli można stworzyć farbę, która je ulepszy? Na początku ta myśl wydawała się być szaloną. Potem – szalenie trudną. Ostatecznie, szalenie nas uwiodła.

Tak pojawiła się inteligentna technologia HAUTE COUTURE. Tak właśnie rozpoczęła się nowa epoka w koloryzacji.

*Patent na wynalazek nr 2541811

Farba HAUTE COUTURE zapewnia niezwykle trwałą koloryzację oraz skuteczną pielęgnację. 85 odcieni, nieograniczona ilość autorskich koktajli, trwałość, indywidualne podejście do koloru i co najważniejsze, regenerujący efekt dzięki unikatowej formule pielęgnacji, bazującej na kationoaktywnych składnikach. Farba pozwala uzyskać fundamentalnie inną, lepszą, niż przed farbowaniem kondycję włosów.

PIELĘGNACJA EPLEX

WYSOCE PRECYZYJNA OCHRONA WŁOSÓW NA CAŁEJ DŁUGOŚCI

100% łatwości. 100% skuteczności. 100% EPLEX.

EPLEX stworzony jest do tego, by na zawsze zmienić stan i wrażliwość rozjaśnionych włosów oraz by uczynić popularną usługę salonową, jaką jest rozjaśnianie maksymalnie bezpieczną.

Stwórz olśniewający blond. Wykonaj każde farbowanie, które wcześniej wydawało ci się niemożliwe ze względu na stan włosów klientki. Z łatwością przemieniaj brunetki w blondynki. Twórz swobodnie, wiedząc, że włosy są właściwie chronione. Klientka zapomni o zmartwieniach związanych z farbowaniem, ponieważ teraz masz EPLEX.