Rozmowa ze Sławomirem Gachem, Dyrektorem ESTEL Polska

Jest mi ogromnie miło podzielić się z Państwem szczególną dla Estel Polska informacją o rozpoczęciu sprzedaży nowego, luksusowego brandu HAUTE COUTURE ESTEL. Podczas wieloletniej pracy w branży fryzjerskiej bardzo uważnie obserwowałem rozwój luksusowych marek w Polsce i na świecie. W ostatnich latach wraz z dynamicznym rozwojem rynku oraz pojawieniem się w Polsce marek luksusowych można zauważyć ogromny wzrost zainteresowania tymi brandami. Najczęściej klienci salonów fryzjerskich czy kosmetycznych sięgają po tak zwane ogólnodostępne marki luksusowe. Są to produkty wytwarzane w milionach egzemplarzy, które po przez swoją jakość, wygląd oraz indywidualny charakter zdecydowanie wyróżniają się spośród innych. Podobną sytuację można zaobserwować w wielu branżach, gdzie co raz częściej klienci poszukują innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań oraz technologicznie wysublimowanych marek. Branża fryzjersko-kosmetyczna to z pewnością jedna z najbardziej dynamicznych i wymagających gałęzi rynku beauty. Rosnące oczekiwania naszych klientów powodują, że marki beauty muszą nadążać, a nawet być krok do przodu, wyznaczając nowe, niebanalne trendy. Każdy klient oczekuje dziś luksusowego traktowania oraz specjalnych produktów. Salony fryzjerskie w Polsce, jak i na całym świecie poszukują najnowszych rozwiązań i produktów premium, które spełnią oczekiwania ich klientów.

W ESTEL doskonale to rozumiemy i już ponad pięć lat temu wprowadziliśmy do sprzedaży produkty, które dają możliwość wyróżnienia się zarówno podczas zabiegów koloryzacji, pielęgnacji czy stylizacji włosów. W codziennych naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm oraz dajemy klientom możliwości skorzystania z najnowszych, najwyższej jakości produktów, które gwarantują pożądany, możliwie najwygodniejszy efekt oraz intuicyjny sposób ich zastosowania.

Rozwój marek luksusowych, którego jesteśmy obserwatorami i uczestnikami jest dla nas ogromną inspiracją, która pozwala nam zaprezentować kolejne produkty premium.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fryzjerów dajemy im możliwość rozwoju i skorzystania z najnowszych specjalistycznych linii produktów HAUTE COUTURE ESTEL. Poprzez koloryzację Couture Inteligent Color, pielęgnację Luxury Care, stylizację Couture Perfect Styling oraz produkty do specjalistycznych zabiegów wspieramy naszych klientów i dajemy możliwość wyróżnienia się, tak aby mogli być w czołówce prestiżowych, luksusowych kreatorów marek premium oraz w indywidualny sposób poprawiali samopoczucie i oczekiwania swoich klientów.

Klienci dążący do doskonałości i poszukujący nowoczesnych rozwiązań, popartych najnowszymi technologiami z pewnością dołącza do grupy prestiżowych salonów fryzjerskich dyktujących nowe, kreatywne rozwiązania i prezentujących możliwości luksusowych usług w Polsce. Uszyj swój produkt na miarę luksusu Couture.