ESTEL ACADEMY
Estel Academy to pakiet szkoleń stworzonych z myślą o rozwoju twojego salonu. Poruszamy główne aspekty związane z funkcjonowaniem salonu.
Nasza ekskluzywna oferta skierowana jest dla salonów fryzjerskich , które zdecydują się z nami współpracować.
Nie musisz nigdzie jeździć to my przyjedziemy do Ciebie i przeszkolimy cały personel.
Szkolenia zostały podzielone tematyczne:
Koloryzacja
Strzyżenia
Stylizacja
To kluczowe zagadnienia rozwijane podczas szkoleń.
Chcemy podzielić się zdobytym przez lata doświadczeniem i wspólnie rozwijać twój salon.

Training Department Director
Cezary Rosiński – 508 593 206
c.rosinski@estel-poland.com

Cezary Rosiński to mistrz koloryzacji, instruktor i przede wszystkim fryzjer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jak sam o sobie mówi: fryzjerstwo wybrało mnie a nie odwrotnie. Dziś z perspektywy czasu powiem kolokwialnie, że połknąłem bakcyla i gdybym ponownie stanął przed wyborem ścieżki życiowej, nie zawahałbym się ani chwili wybierając właśnie ten zawód. Doświadczenie i wiedzę zdobywałem w największej na świecie francuskiej sieci salonów fryzjerskich, gdzie stawiałem również pierwsze kroki jako instruktor. Właśnie wtedy zrozumiałem, że to jest to co chcę robić w życiu. Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń poprowadziły mnie do międzynarodowych koncernów dla których pracowałem przez ostatnie lata.

Dlaczego ESTEL?

Z marką Estel jestem związany ponad cztery lata. Estel na polskim rynku istnieje ponad pięć lat. Wyróżnia się dla mnie jako fryzjera nietuzinkowymi usługami, daje fryzjerom produkty skierowane do słowiańskich włosów. Efekty, które jestem w stanie uzyskać produktami ESTEL niejednokrotnie przewyższają oczekiwania .


Szkolenia to…

Moim głównym celem podczas szkoleń jest niesienie pomocy dla fryzjerów w codziennej pracy, wspólnie staramy się odnaleźć rozwiązania trudnych sytuacji. Głównie zajmuję się koloryzacją natomiast ściśle łączę tą wiedzę z komunikacją interpersonalną i profesjonalną obsługą klienta. Bezcennym dla mnie jest kiedy po udanej konsultacji i wykonanej usłudze pojawiają się uśmiechy na twarzach fryzjera i klientki.

 

 

 

 

 

INSTRUKTORZY ESTEL POLSKA

Roland Frankowski
r.frankowski@estel-poland.com

Sylwia Górska
s.gorska@estel-poland.com

Mirosław Matusiak
m.matusiak@estel-poland.com

Robert Izdebski
r.izdebski@estel-poland.com

Jolanta Lubaś
j.lubas@estel-poland.com

Michalina Fusz
m.fuchs@estel-poland.com

Ilona Nalewajka
i.nalewajka@estel-poland.com

Beata Woźniakowska-Nycz
b.wozniakowskanycz@estel-poland.com