RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU TOP SALON 2018

Wizyta u fryzjera nie ogranicza się już jedynie do obcinania i koloryzacji włosów. Chodzi także o komfort, poradę, trendy, jakość, kompetencje…  o to, aby zaoferować coś wyjątkowego. Salony świadczące usługi na najwyższym poziomie, wyróżniające się na tle konkurencji, oryginalne i posiadające coś niepowtarzalnego  – to są potencjalne TOP SALONY. ESTEL poszukuje salonów, które poprzez swoją unikalność są w stanie zmienić zwyczajną wizytę u fryzjera w przeżycie na miarę TOP.

Już ruszyła kolejna edycja konkursu TOP SALON.

Do wygrania tytuł TOP SALON 2018, uczestnictwo w wielkim finale w Sankt Petersburgu oraz publikacja w prestiżowym tytule ESTEL COUTURE.

Co należy zrobić?

Wystarczy skorzystać z naszej ankiety, która pozwoli Państwu uzasadnić, dlaczego właśnie Państwa salon powinien otrzymać nagrodę TOP SALON – poprzez podkreślenie własnej unikalności oraz cech wyróżniających Państwa salon.

Ankieta do pobrania: ESTEL_Top_Salon_2018

Przesłać profesjonalne zdjęcia ukazujące życie salonu – Państwa pracowników i klientów to dodatkowy argument.

Kandydaci proszeni są o przesłanie lub przekazanie swoim Reprezentantom Handlowym Estel Polska pełnych zgłoszeń do 20. kwietnia 2018r. Spośród wszystkich zgłoszeń nasza komisja wybierze dwóch finalistów konkursu TOP SALON, którzy wybiorą się w niezapomnianą podróż do St. Petersburga, na koszt ESTEL POLSKA gdzie odbędzie się tegoroczny ESTEL FEST. Zwycięzcy konkursu TOP SALON ESTEL 2018 zostaną także wyróżnieni w czasopiśmie ESTEL COUTURE.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Termin składania zgłoszeń: 20. kwietnia 2018

Finał: 08-11. września 2018

Proszę o dołączenie do zgłoszenia 5 profesjonalnych i dobrze obrazujących życie salonu zdjęć, w jakości umożliwiającej ich wydruk (minimum 240 dpi). Zgłoszenia można wysyłać na maila: topsalon@estel-poland.com.

O nominacji salonu zostaną Państwo powiadomieni mailowo lub telefonicznie. W przypadku ewentualnych pytań, prosimy o kontakt ze swoim Reprezentantem Handlowym lub na adres e-mailowy: biuro@estel-poland.pl.

Nasza komisja uwzględni jedynie pełne zgłoszenia, zawierające zdjęcia.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w wielkim finale w Sankt Petersburgu jest posiadanie paszportu, który od czasu pobytu będzie waży przez przynajmniej 6 miesięcy. Proszę o dołączenie do zgłoszenia profesjonalnych i dobrze obrazujących życie salonu zdjęć, w jakości umożliwiającej ich wydruk (minimum 240 dpi).